Dobrý den,

chtěli bychom vás fanoušky informovat o letních příchodech a odchodech a také bychom chtěli představit tým na další sezónu.

 

Novým trenérem se stal Ivo Kauer, který převzal štafetu po Milanu Volfovi.
Trenér Ivo Kauer bude mít k dispozici nově Martina Šopfa ze Strachotína, Libora Hudčeka, Eduarda Jakubčíka a příchozí z dorostu kterými jsou Adam Souchop, Patrik Misař, Vítek Březina, David Huserek, Vladimír Slačík, Tomáš Barvíř, bohužel nemůže počítat s dlouhodobě zraněným Tomášem Augustem.

Nově také jednáme o hráčích Dolních Dunajovic, které odhlásili soutěž. O dalším průběhu vás budeme informovat.

Kádr v létě opustili Matěj Mikáč a Jiří Ferby, kteří přestoupili do Lednice ve volném přestupovém oknu. Jan Valenta přestoupil do březí, takže také nebude k dispozici. Dalšími odchozími jsou Lukáš Stehlík, Radim Kolaja a Josef Žárský, kteří se přesunuli do B týmu nebo si dali od fotbalu pauzu.

 

Současný kádr se tedy skládá:

Brankáři: Eduard Jakubčík, Tomáš August
Hráči: Marek Rychtárik, Vladimír Slačík, Jakub Goiš, Martin Halčišák, Adam Souchop, Vítek Březina, David Figel, Luboš Budlanský, Lukáš Mikulenka, Martin Šopf, Patrik Misař, David Huserek, Marek Látal, Libor Hudček, Tomáš Barvíř

 

Dorostenecký tým nově posilní příchozí z Rakouska, kterými jsou Šimon Mikuláš, Mikuláš Chromý, nově příchozími hráči jsou pak Josef Vrána, Prokop Fajmon, Stanislav Štěpán. Z žáků přišli Roman Kunc, Dominik Kunc, Patrik Rosík. U týmu zůstává Jakub Goiš.

 

Přejeme mnoho úspěchů do další sezony!
Tým FC Pálava Mikulov