FC Pálava Mikulov-ZEMAS Hovorany 3:0(1:0)

Branky:2′ Kolaja 1:0, 59′ Látal 2:0, 87′ Mikulenka 3:0

Sestava: August-Mikáč, Poredský, Rychtárik, Figel-Halčišák, Žárský(89´Švan), Valenta., Kolaja-Goiš(65´ Ferby), Látal(84´ Mikulenka)

Do utkání jsme vstoupili přesně tak, jak jsme si řekli, agresivně s aktivním napadáním a hned v úvodu jsme vstřelili branku Radimem Kolajou. Poté začal festival neproměněných šancí a jak už to ve fotbale bývá, místo, abychom vedli v půlce 5:0, tak jsme mohli inkasovat. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát stejně aktivně a postupem času naše hra byla dominantní, ale druhou branku jsme vstřelili až v 59´, kdy krásnou spolupráci Jakuba Goiše s Markem Látalem zakončil nádherným obloučkem druhý jmenovaný. Poté soupeř začal riskovat a měl nějaké náznaky ohrožení naší branky, ale naše obrana hrála spolehlivě. Po vstřelení třetího gólu Lukášem Mikulenkou soupeř rezignoval, přesto v poslední minutě mohl výsledek kosmeticky upravit, když zachytil naši rozehrávku, ovšem díky obrovské obětavosti našich hráčů se tomu tak nestalo.
S výkonem kluků jsem spokojený a kdyby hráli ještě více trpělivě, tak bych jim vytkl jen to, že nevstřelili více branek.