FC Pálava Mikulov-TJ Sokol Kněždub 1:0(0:0)

Branka: 62´ Mikulenka

 

 

Sestava: August-Ferby(88´Misař), Poredský, Kolaja(85´Křapa), Žárský, Kauer(87´Křapa)-Mikulenka, Slačík, ,Halčišák(90´Březina)-Figel, Mikáč

V prvním poločase jsme se dostali do dvou vyložených brankových příležitostí. Obě spálil Lukáš Mikulenka. To ještě netušil, že se stane spolu s Tomášem Augustem hrdinou utkání. My jsme dobře bránili a soupeře jsme nepouštěli k naší brance, vyjma jedné akce, kdy vyloženou brankovou příležitost neproměnil. Těsně před poločasem byl hostujícímu mužstvu vyloučen Zelinka za inzultaci našeho hráče.

Druhý poločas nebyl Kněždub aktivní a vyhovoval mu nerozhodný stav. Hrál na jednoho vysokého útočníka, na kterého nakopával vysoké míče, ale naši obránci si s ním poradili. V 62´ si na centr naskočil Lukáš Mikulenka a vstřelil konečně branku. Poté soupeř začal riskovat, vysunul další hráče dopředu, na které nakopával vysoké míče. Měli jsme ke konci zápasu štěstí, když míč několikrát těsně míjel naši branku. Po závarech z rohových kopů dokonce skončil na břevně. Rozhodující úder mohl soupeři zasadit opět Lukáš Mikulenka, kdy postupoval sám ze strany na brankáře hostů, ale nepodařilo se mu přesně zakončit. Nakonec s vypětím všech sil a s velkou dávkou štěstí jsme výhru udrželi. Do utkání jsme nastoupili bez čtyřech hráčů základní sestavy. Proto bych byl spokojený s bodem. Že jsme získali s výborným soupeřem všechny tři, je nad očekávání. Musím moje hráče pochválit za dodržování stanovené taktiky a disciplíny.

 

Volf Milan,trenér